Minion Rush ile Koşturmaya Başlayın


Mobil araçlarımızın donanımsal özelliklerinin gün geçtikçe yükselmesi sayesinde oldukça fazla tür ve kalitede oyunları da tecrübe etme şansı bulmaktayız. Android işletim sistemi sahibi cihazlar kullanıcılarına sağladıkları binlerce ücretsiz oyun ile ilgi odağı olmaya devam ediyorlar. Minion Rush oyunu da severek oynanan ve şimdiden milyonlarca indirme sayısına ulaşmış uygulamalardan birisi.

5Oyunda sevilen animasyon Despicible Me filmindeki sarı yaratıkları kontrol ediyoruz. Klasik devamlı ileri koşarken engellerden atlama ve puanları toplama tarzında olan oyun renkli yapısı ve içinde bulundurduğu onlarca ek özellik sayesinde kullanıcısını asla sıkmıyor. Aynı zamanda sosyal ağlarla direkt bağlantı halinde olarak arkadaşlarınız arasında puan sıralamalarının oluşmasına imkân veren Minion Rush bu sayede ufak bir rekabet ortamı da oluşturuyor. Yüzlerce farklı meydan okuması ile oyuncunun kendisi ile de rekabet etmesini sağlayan Minion Rush uzun oynanış süresi ile de dikkat çekiyor.
Sizler de ufak sarı karakterleri engellerden atlatarak puan toplamak ve keyifli vakit geçirmek istiyorsanız Google Play üzerinden bu uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Angry Birds Star Wars ile Kızgın Kuşları Uzaya Götürün başlıklı makalemizde Angry Birds Phone ve iOS, Angry Birds Serisi ve Angry Birds Ücretsiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:

  • mınıon rush oyna
  • Mınıon rush izle

Minion Rush ile Koşturmaya Başlayın ile Benzer Yazılar:

4 Temmuz 2013 Saat : 8:06
  Genel

Minion Rush ile Koşturmaya Başlayın Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
reklam
reklam

Son Yorumlar